Aktualne ogłoszenia

Koordynator Szkoleń Językowych

MAXIMIZING jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, stawiającą na współpracę z najlepszymi Ludźmi – na partnerskich i przejrzystych zasadach.

W związku z dynamicznym rozwojem MAXIMIZING, szukamy do naszego zespołu nowego Koordynatora Szkoleń Językowych.

Obowiązki:

  • Koordynowanie i zarządzanie projektem
  • Kontakt z Klientem (Organizator i Uczestnicy)
  • Kontakt z Lektorami
  • Rekrutacja Lektorów
  • Przeprowadzanie poziomowania, tworzenie grup oraz haromonogramów
  • Proponowanie zajęć Lektorom
  • Zarządzanie informacją zwrotną
  • Przygotowanie zestawień podsumowujących
  • Śledzenie nowości wydawniczych

Oczekiwania:

  • Zdolności organizacyjne i administracyjne
  • Dobra znajomość Excela
  • Umiejętność udzielania informacji zwrotnej
  • Zarządzanie priorytetami
  • Radzenie sobie w sytuacji pracy pod presją czasu
  • Chęć rozwoju
Napisz do nas: rekrutacja@maximizing.com.pl

Informację o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności

Skontaktuj się z nami

Kontakt
crossmenuarrow-up-circle