Nasi Ludzie

Dziś MAXIMIZING jest jedną z największych szkół językowych dla Klientów Biznesowych 
w Polsce. Realizujemy bardzo duże projekty wymagające kompleksowej obsługi jak i niewielkie – dla kilku osób.

Niezależnie od wielkości projektu gwarantujemy profesjonalną obsługę „z ludzką twarzą”. Poznajmy się bliżej!

Agata Szonowska – Rygol
w MAXIMIZING od 2006 roku. Łączy swoje ogromne doświadczenie lektorskie i kompetencje zarządcze i jest odpowiedzialna za jakość szkoleń oferowanych przez MAXIMIZING. Zarządza zespołem Metodyków, ustala zawartość programów rozwojowych dla Lektorów i proponuje rozwiązania i usprawnienia, które wdrażamy.
Izabela Wolnicka
lektorka Business English z ponad 10-letnim doświadczeniem w środowisku in-company. Projektuje programy kursów, jest zaangażowana w badanie potrzeb rozwojowych Uczestników, wciąż śledzi nowości na rynku wydawniczym i rekomenduje najlepsze materiały – w tym podręczniki wiodące.
Grażyna Gordzielik
lektorka języka angielskiego od 19 lat oraz metodyk z ponad 10-letnim doświadczeniem w organizacji i nadzorowaniu biznesowych szkoleń językowych. W MAXIMIZING zajmuje się koordynacją projektów, realizacją audytów językowych, rekrutacją i szkoleniem lektorów oraz przygotowaniem programów nauczania, w tym autorskich szkoleń specjalistycznych.
Agata Zado – Przedpełska
związana z MAXIMIZING od 18 lat. Doświadczona Metodyk i Lektorka specjalizująca się w przygotowaniu i prowadzeniu kursów konwersacyjnych. Zaangażowana w zarządzanie projektami oraz prace nad rozwojem naszego systemu intranetowego. Prowadzi również sesje rozwojowe dla naszych Lektorów.
Agnieszka Tyczyńska
w MAXIMIZING od 2016 roku. Lektorka i Metodyk, która dba o jakość szkoleń – ich zawartość programową, dobór technik i metod dydaktycznych. Tworzy autorskie rozwiązania (w tym e-learningowe), które podnoszą efektywność i atrakcyjność kursów, które realizujemy dla naszych Klientów.
Marta Świerżewska – Prokopczuk
od ponad 16 lat realizuje szkolenia specjalistyczne oraz warsztatowe. W Maximizing jest odpowiedzialna za rozwój lektorów – regularnie prowadzi szkolenia oraz sesje mentoringowe, podczas których wzmacnia kompetencje naszych lektorów i podpowiada sprawdzone rozwiązania i techniki pracy, które szczególnie cenią Klienci Biznesowi.
Paulina Popielarczyk
od ponad dziesięciu lat prowadzi kursy Business English – najczęściej na poziomach B2 i C1 oraz specjalistyczne szkolenia English for Special Purposes. W Maximizing jest odpowiedzialna za prowadzenie rozmów poziomujących oraz doradzanie Uczestnikom naszych szkoleń, jakie profile szkoleń byłyby dla Nich najodpowiedniejsze.
Cezary Wszołek
od 2017 roku prowadzi kursy Business English na wszystkich poziomach zaawansowania oraz kursy konwersacyjne, przygotowuje programy szkoleń i autorskie ćwiczenia, które pomagają Uczestnikom naszych szkoleń rozwijać kompetencje komunikacyjne szczególnie przydatne w międzynarodowym środowisku pracy.
Stanley Urban
łączy swoje doświadczenie biznesowe i lektorskie i realizuje najbardziej wymagające szkolenia językowe – w tym kursy specjalistyczne (m.in. język finansowy, podatkowy, techniczny) na poziomach B2-C2. W MAXIMIZING odpowiedzialny za przygotowanie zawartości merytorycznej wybranych szkoleń specjalistycznych.
Bartosz Bortkiewicz
prowadzi kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, w tym szkolenia specjalistyczne oraz intensywne. Przygotowuje wysokiej jakości materiały autorskie oraz chętnie dzieli się swoim doświadczeniem lektorskim z Lektorami z krótszym stażem, którzy potrzebują praktycznego wsparcia.
350 Lektorów nauczających 
14 języków w trybie online

i stacjonarnym
98 % naszych Lektorów
posiada wykształcenie 
wyższe kierunkowe
9 na 10 Uczestników naszych szkoleń „Zdecydowanie poleca” współpracę 
z MAXIMIZING

Skontaktuj się z nami

Kontakt
crossmenuarrow-up-circle