NASI LUDZIE

Lektorzy

MAXIMIZING tworzą najlepsi na rynku ludzie – ponad 150 Lektorów – doświadczonych profesjonalistów prowadzących kursy w ponad 100 lokalizacjach na terenie całego kraju oraz w formule online. Lektorzy MAXIMIZING doskonale znają środowisko korporacyjne oraz posiadają kwalifikacje i umiejętności zapewniające najwyższy poziom oferowanych przez nas kursów.

W trosce o najwyższą jakość usług realizowanych przez naszą firmę stworzyliśmy Model Kompetencyjny Lektora MAXIMIZING, który wykorzystujemy na każdym etapie naszej współpracy.

W procesie rekrutacji szczególną uwagę zwracamy na:

Regularnie przeprowadzane ankiety wśród Uczestników naszych szkoleń, bezpośredni kontakt z Organizatorem Szkoleń w Firmie oraz, co najważniejsze, wyraźne i trwałe postępy to bezpośrednie narzędzia weryfikacji współpracujących z nami Lektorów.

Koordynatorzy

Klienci cenią i rekomendują MAXIMIZING jako rzetelnego dostawcę sprawnie zarządzającego procesami rozwojowymi.

Każdy projekt ma swojego koordynatora szkoleń, który czuwa nad:

Koordynatorzy Szkoleń MAXIMIZING posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń w środowisku korporacyjnym, kompetencje zarządcze i łatwość w budowaniu relacji. Cechują się ponadto nastawieniem na rozwiązania i skutecznością w działaniu. Wielu Klientów wskazuje na tę dedykowaną i w 100% zindywidualizowaną opiekę jako jedną z najsilniejszych przewag konkurencyjnych MAXIMIZING!

Administracja

Współpracując z MAXIMIZING zyskujesz czas – nie musisz martwić się o przygotowywanie zestawień, tabelek i podsumowań. Bierzemy również na siebie opracowywanie faktur zgodnie z wytycznymi – np. podział na centra kosztów, MPK, itp.

Wielu z naszych Klientów twierdzi, że współpraca z nami jest niemal całkowicie „bezobsługowa”!

Strefa HR w intranecie MAXIMIZING. Po zalogowaniu - dostęp do wszystkich istotnych informacji o projekcie w dowolnym momencie:

MAXIMIZING charakteryzuje się elastycznością podejścia, szybką reakcją na zgłaszane przez nas potrzeby oraz sugestie. Projekt realizowany jest w sposób profesjonalny, a lektorzy prowadzący zajęcia wysoko oceniani są Przez Uczestników biorących udział w szkoleniu

Firma z branży energetycznej

W kursach bierze udział 350 Uczestników rocznie, a szkolenia dotyczą języka angielskiego, polskiego dla obcokrajowców oraz szwedzkiego. Projekt realizowany jest na terenie kraju. Współpracę oceniamy pozytywnie. Koordynator delegowany do opieki nad projektem reaguje szybko na zgłaszane potrzeby znacząco odciążając pracowników HR w obsłudze administracyjnej szkoleń, lektorzy są zaś wysoko oceniani przez Uczestników szkoleń

Firma z branży ciepłowniczej

Skontaktuj się z nami