Nowe testy w aplikacji MAXIMIZING

Dobry początek!

Cieszymy się, że już ponad 1200 Uczestników szkoleń językowych oferowanych przez MAXIMIZING zalogowało się w naszej aplikacji. Bardzo nam również miło czytać wszystkie Wasze pozytywne komentarze oraz propozycje usprawnień – WSZYSCY SIĘ UCZYMY!

Po co ta aplikacja?

Często słyszeliśmy, że “fajnie byłoby mieć możliwość spontanicznego pouczenia się, kiedy macie 5 min – w tramwaju, czekając w kolejce na pocztę… ” I o to właśnie chodzi! Ideą aplikacji jest wsparcie Was w utrwalaniu słownictwa i struktur – poprzez rozwiązywanie testów. Każdy test składa się z 10 pytań, przypadkowo wybranych z dużej puli przykładów dla danego zagadnienia. Możliwości jest więc bardzo wiele!

Meetings in English

Udostępniliśmy nowy temat – Meetings in English, który dopisaliśmy do kont Wszystkich, którzy już korzystają z aplikacji. Mamy nadzieję, że dzięki Meetings in English prowadzone przez Was spotkania i dyskusje będą jeszcze bardziej efektywne!

Wkrótce nowe tematy! Jeśli nasuwają Wam się jakieś pomysły, komentarze – zapraszamy do kontaktu!

Share:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

CZYTAJ DALEJ

English for HR – webinar nr 2!

Umowa zlecenie, umowa o dzieło...? Jak to powiedzieć po angielsku i jak wyjaśnić różnice? Pracownicy Działów HR często zachodzą w głowę, jak wyjaśnić obcokr ...

Shopping Basket

Piątek, 14 sierpnia biuro MAXIMIZING jest zamknięte

  • Zapraszamy do kontaktu w poniedziałek 17.08

    Życzymy Wszystkim miłego długiego weekendu!