MAXIMIZING online

Choć już od dobrych kilku lat dostępnych jest na rynku wiele rozwiązań umożliwiających naukę języków online, wiele osób wciąż uważa, że nic nie zastąpi spotkań z lektorem w sali szkoleniowej. Zajęcia online są czasem postrzegane jako lekcje mniej „wartościowe” i bardziej stresujące w porównaniu z zajęciami tradycyjnymi. Oczywiście, nie każdy z nas ma naturalną łatwość występowania przed kamerą, nie wszyscy lubimy brzmienie własnego głosu… Ponieważ dla wielu „online” pozostaje nowym światem, potrzebujemy chwilę na oswojenie się z nim.

Szybka lekcja

Ostatnie dni są bardzo szczególne – z uwagi na epidemię koronawirusa musimy zostać w domach. Na szali jest nasze zdrowie a czasem więcej. Temat jest bardzo poważny. Czy oznacza to, że musimy rezygnować z rozwoju umiejętności językowych? Okazuje się, że nie! Wielu naszych Klientów postanowiło dać szansę zajęciom online i kontynuują zajęcia z lektorami MAXIMIZING w domowym zaciszu lub zgiełku:). To dla nas wszystkich szybka lekcja – dla naszych Uczniów, Lektorów i nas – jako organizacji, która szybko musi się przestawić na inny model działania. Ostatnie dni to wytężona praca rozwojowa – wspieramy naszych Lektorów jak tylko możemy – sami niejednokrotnie będąc o jeden mały krok przed nimi!

Pierwsze sukcesy!

Bardzo się cieszymy słysząc i czytając, że lekcje online się podobają, że są fajne, że ta technologia nie jest wcale taka „straszna”! Dziękujemy także Wszystkim za otwartość i cierpliwość. Wierzymy, że razem zdamy ten egzamin na „6”!

Jak zawsze – będziemy wdzięczni za Wasze komentarze! Napiszcie, jak sobie radzimy!

Share:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

2 komentarze

CZYTAJ DALEJ

Moc powtórek!

Działając na rynku szkoleń językowych dla Klientów Biznesowych od ponad 20 lat wiemy, jak ważny jest dla Uczestników naszych kursów postęp i jak mało czasu wię ...

Najskuteczniejsze kursy językowe

W MAXIMIZING od początku naszej działalności na rynku biznesowych szkoleń językowych – a więc od niemal 20 lat! – koncentrujemy się na wspieraniu naszych Klien ...

Shopping Basket