MAXI App!

Aplikacja MAXI gotowa!

Jeśli Twoja Firma jest w gronie naszych Klientów, już teraz Twoi Pracownicy – uczestnicy kursów realizowanych przez Lektorów MAXIMIZING mogą korzystać z CAŁKOWICIE BEZPŁATNEJ aplikacji.

Aplikacja pomoże powtarzać i utrwalać struktury gramatyczne oraz zwroty (język angielski – poziomy 0-C2).

Jak to działa?

W pierwszej kolejności kontaktujemy się z Organizatorem kursów językowych w Twojej Firmie i informujemy o naszej nowej propozycji. Po potwierdzeniu, że życzysz sobie, aby Wasi Pracownicy – Uczestnicy naszych kursów skorzystali z aplikacji, przesyłamy Pracownikom linka aktywacyjnego. Po zalogowaniu się i zmianie hasła z tymczasowego na stałe, Pracownicy mogą korzystać z aplikacji.

Co znajdziesz w aplikacji?

Testy z języka angielskiego (poziomy 0-C2), które są generowane z dużej bazy pytań przygotowanych na każdy poziom. Testy są krótkie (10 pytań) i należą do tzw. “testów jednokrotnego wyboru” – tylko jedna odpowiedź jest poprawna. Po zakończeniu każdego testu, możesz zobaczyć, które przykłady rozwiązałeś poprawnie, gdzie popełniłeś błąd i jaka jest poprawna odpowiedź. Każdy Uczestnik otrzymuje dostęp do testów na wszystkich poziomach i w zasadzie nieskończonej kombinacji pytań, więc można sobie powtarzać do woli!

Co dalej?

Już wkrótce uruchomimy kursy poświęcone rozwijaniu konkretnych umiejętności – np. English for Presentations, Email English, Meetings in English oraz obszarom tematycznym – np. English for HR. Będziemy to robić sukcesywnie.

Zapraszamy do korzystania!

Share:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest