Co decyduje o zwrocie z inwestycji w szkolenia językowe?

Szkolenia językowe wciąż dość często postrzegane jako działania, za których efekt ponoszą dwa ogniwa: sam uczący się oraz lektor.

Tymczasem, aby szkolenia językowe były nie tylko przyjemnym i ciekawym doświadczeniem dla pracowników, ale również trafną inwestycją, okazuje się, że jest to układ nieco bardziej złożony i wymagający ścisłej i regularnej współpracy między:

– Organizatorem Szkoleń (Dział HR)

– Przełożonymi Uczestników

– Uczestnikami

– Lektorami

Rola działu HR oraz szkoły językowej jest niejednokrotnie traktowana dość marginalnie: Organizator (Dział HR) przekazuje oczekiwania a szkoła dba o sprawne obsadzenie kursu lektorem, z którego uczestnicy będą zadowoleni. 

– Koordynatorem Projektu po stronie szkoły językowej. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w realizacji szkoleń językowych in-company wypracowaliśmy szereg dobrych praktyk i rozwiązań, których wdrożenie sprawia, że Klienci MAXIMIZING potwierdzają zwrot z inwestycji w szkolenia językowe.

Share:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

CZYTAJ DALEJ

Moc powtórek!

Działając na rynku szkoleń językowych dla Klientów Biznesowych od ponad 20 lat wiemy, jak ważny jest dla Uczestników naszych kursów postęp i jak mało czasu wię ...

Najskuteczniejsze kursy językowe

W MAXIMIZING od początku naszej działalności na rynku biznesowych szkoleń językowych – a więc od niemal 20 lat! – koncentrujemy się na wspieraniu naszych Klien ...

Shopping Basket